Služby

Žárové zinkování konstrukcí i drobných dílů
včetně spojovacího materiálu

Vše dle normy ČSN EN 1461, 14713-1 a 14713 -2. Vaše ocelové prvky a náš kvalitní zinek ve spojení s odborně provedenou prací v krátkém termínu – to je trvalé spojení na věky.

 

Tryskání materiálů

(odstranění starých nátěrů či hloubkových rzí)

Rozhodli jste se renovovat věci, které Vám dobře sloužili a chcete jim dát nový kabát? Žádný problém. Starý nátěr či rez odstraníme a na takto připravený díl naneseme žárový zinek dle Vašeho přání.
 

Svozová služba

Máte problém s dopravou Vašich výrobků do žárové zinkovny? Od toho jsme tu my. Pro výrobky si přijedeme až k Vám a povrchově ošetřené Vám je vrátíme zpět v dohodnutém termínu.
 

Zámečnické práce

  • vrtání
  • broušení
  • svařování
  • pálení plasmou

Jestliže je třeba  Váš výrobek před žárovým zinkováním technologicky  připravit, naši odborní pracovníci po dohodě s Vámi provedou vše potřebné.
 

Poradenská činnost

(technologická před příprava povrchové úpravy)

Na základě Vašeho telefonického kontaktu Vás náš technik navštíví přímo ve výrobě a zkonzultuje s Vámi vše potřebné pro zdárné provedení povrchové úpravy již na počátku Vašeho projektu.
 

Prodej doplňkových prostředků

Opravné barvy, zinkové spreje, ochranné tmely a pásky na vnitřní i venkovní závity či místa, která chcete ochránit před povrchovou úpravou.

 

Měření zinkové vrstvy a vystavení prohlášení o shodě