Věrnostní program

 

 

Vážení přátelé,

vítejte ve světě věrnostního programu MEA určeného pro naše věrné zákazníky z oblasti zámečnictví a lehké kovovýroby. Naší spolupráce s vámi si velice vážíme a rozhodli jsme se vás za vaší věrnost odměnit. Získejte kartu člena Věrnostního programu MEA a čerpejte celou řadu výhod.

  • Věrnostní program je určen pro drobné zámečníky a soukromé osoby.
  • Každé označení v poli (razítko) odpovídá celým 200 Kg pozinkovaného zboží.
  • Držitel této věrnostní karty je od prvního označení členem věrnostního programu MEA a má tímto přístup k dalším výhodám žárové zinkovny MEA Plzeň.
  • Platnost této karty je jeden rok od data prvního označení (razítko).
  • Firma MEA si vyhrazuje právo podmínky změnit či zcela zrušit bez náhrady.

Kontakt: Marta Šilhavá, tel.: 737 204 138

A to je teprve začátek! Další výhody naleznete vždy na těchto internetových stránkách.

  1. Expresní služby
  2. Svozová služba
  3. Lounge+ rychlé odbavení
  4. Informace o průběhu Vaší zakázky / SMS+e-Mail
  5. Garance kvality MEA

EXPRESNÍ SLUŽBY 

Pokud máte zájem o využití expresních služeb zinkování do 24 hodin, rezervujeme Vám dohodnuté množství kapacity a garantujeme tímto expresní pozinkování Vašich dílu. Pokud máte o tuto službu zájem, oslovte nás. p. Stanislav Škach, Tel: 739 348 818, nebo 737 204 132, zarova.zinkovna@cz.mea.de

Lounge + rychlé odbavení 

Víme jak je Vaše práce náročná. Rádi bychom zpříjemnili Vaší návštěvu naší společnosti zkrácením času odbavení a možností občerstvení v našem VIP Lounge určeném primárně pro naše věrné zákazníky. Abychom zkrátili Vaši čekací dobu nabízíme možnost předobjednání pomocí e-mailu zarova.zinkovna@cz.mea.de.

Svozová služba 

Nabízíme využití naší dopravy pro svoz vašeho zboží.

GARANCE KVALITY MEA 

V každém provozu, na každém výrobku se může vyskytnout výjimečně nedostatek. To se může stát i nám. My Vám ovšem garantujeme, že v takovémto případě, uvedeme vše neprodleně do pořádku a to v co nejkratším čase a tím nejkompetentnějším způsobem. Výsledná služba naší společnosti je vždy oceněna vaší spokojeností.
Pokud nejste spokojeni s naší službou nebo výslednou kvalitou zinkování obraťte se prosím neprodleně na oddělení GARANCE KVALITY MEA. Postaráme se o pro vás co nejkomfortnější nápravu.

Kontakt
Telefonní číslo: 737 204 132
e-mail: zarova.zinkovna@cz.mea.de

Informace o průbehu 

Informace o průběhu vaší zakázky Vám sdělíme na váš e-mail či formou sms.